منو
A+ A A-

تصميمات مهم هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن مدیریت راهبردی ایران

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 4292

 هفتمین جلسه هیات مدیره جدید انجمن مدیریت راهبردی ایران به منظور بررسی میزان پیشرفت فعاليت ها و طرح مسایل و موانع موجود، روز سه شنبه گذشته با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

 به گزارش دبیرخانه انجمن، چگونگی و میزان پیشرفت اموراجرایی دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، بهره برداری از سایت اطلاع رسانی، امور نمایندگی های انجمن و نیز صدور کارت شناسایی برای انواع مختلف عضویت ها نظیر پیوسته، وابسته ، دانشجویی، افتخاری و مدیریتی، از موضوعاتی بود که دراین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در هر یک از موارد نیز تصمیماتی اتخاذ شد.

طبق تصمیمات هیات مدیره، تمامی افراد با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های غیرمدیریتی، که در راستای سیاست گذاری ها و عملکرد انجمن فعالیت می کنند، می توانند به عنوان عضو علمی انجمن پذیرفته شوند. این در حالی است که افراد علاقمند در سطوح مختلف مدیریتی کشور نیز با دارا بودن پنج سال سابقه در رده های بالای مديريتي، در صورت تصويب هيات مديره انجمن، به عنوان عضو مدیریتی پذیرفته می شوند.

دبیرخانه انجمن مدیریت راهبردی ایران همچنین اعلام کرد: پیرو مذاکرات به عمل آمده با دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران، تدوين برنامه راهبردی 300 انجمن علمي كشور كه تحت نظارت وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري فعاليت مي كنند به عهده این انجمن گذاشته شده است.  بر همین اساس نیز طرح پيشنهادي انجمن براي انجام اين پرو‍ژه بزرگ ملي به كميسيون تقديم شده است كه در صورت تصويب، از ابتداي تيرماه سال جاري اجرایی خواهد شد.

انجمن مدیریت راهبردی ایران در این جلسه اجرای طرح تشکیل کمیته علمی و اجرایی به منظور ممیزی اسناد و مدارک، تأیید صلاحیت نمایندگان استانی و همچنین اساتید ومدیرانی که با این نمایندگان همکاری می کنند را در دستورکار خود قرارداد.

انتخاب دكتر سيد محمد صحفي، عضو هيات مديره و خزانه دار انجمن، به عنوان دبير دهمين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك ايران و نيز نماينده تام الاختيار انجمن برای همكاري با گروه بين المللي راهبران -مجري كنفرانس مدیریت استراتژیک- از دیگر مصوبات این جلسه بود.  

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید