منو
A+ A A-

دبیرکمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم: فعالیت هیأت مدیره سابق انجمن وجاهت قانونی ندارد!

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 4527

 

 

 

 دبیرکمیسیون انجمن های علمی ایران اعلام کرد: هرگونه فعالیت توسط هر یک از اعضای سابق هیأت مدیره انجمن مدیریت راهبردی ایران، که به نام انجمن و خارج از حوزه نظارت آن انجام بگیرد، فاقد وجاهت قانونی است و مورد تأیید این کمیسیون نمی باشد.

 مرتضی براری گفت: طبق قانون، اعضای هیأت مدیره منتخب مجامع عمومی انجمن های علمی، فقط پس از بررسی وتأیید نهایی کمیسیون انجمن های علمی ایران و معرفی به اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری، مجوز فعالیت دریافت می کنند.

دبیر کمیسیون انجمن های علمی کشور ضمن بیان این مطلب، خواستار توجه هر چه بیشتر به موقعیت و جایگاه انجمن های علمی و نقش مؤثر آنان در هم افزایی و همگرایی علمی شد. وی همچنین بر ضرورت اتخاذ تصمیماتی که موجب آغاز و افزایش فعالیت های علمی مطلوب انجمن ها شود، تأکید کرد و گفت: پیشبرد اهداف انجمن در راستای رشد و گسترش پژوهش و مدیریت علمی، مستلزم ایجاد تعامل، هم فکری و ارتباط مؤثر انجمن ها با یکدیگر است و انجمن نیز در همین راستا آماده همکاری برای رفع موانع موجود می باشد.

شايان ذكر است بعد از انتخاب و آغاز به كار هيات مديره جديد" انجمن مديريت راهبردي ايران"، مكاتبات و مراجعات غير قانوني به نام انجمن و يا اتحاديه انجمن هاي مديريتي به برخي نهادها صورت گرفته بود كه منجر به عكس العمل دبیرکمیسیون انجمن های علمی ایران گرديد .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید