منو
A+ A A-

همکاری انجمن مدیریت راهبردی ایران با دانشگاه آزاد اسلامي

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 5068

 به گزارش دبیرخانه انجمن مدیریت راهبردی ایران، هفته گذشته تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی میان این انجمن و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کتول به امضا رسید.

دبیراجرایی دفتر نمایندگی انجمن مدیریت راهبردی ایران در استان گلستان در مورد این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه به منظور گسترش هرچه بیشتر همکاری های آموزشی و پژوهشی و در چارچوب های موضوعی و اجرایی مشخص با دانشگاه آزاد اسلامی واحد  کتول، به عنوان بزرگ ترین واحد آموزشی مدیریتی کشور، به امضا رسیده است.

دکتر سید رضایی، همکاری در برگزاری همایش های ملی و بین المللی، تأمین نیروی انسانی متخصص و طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی را از موضوعات اصلی این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: در راستای گسترش آموزش مدیریت، دوره های تکمیلی و عالی مدیریت راهبردی برای تمام سازمان های دولتی و غیردولتی استان با مجوز سازمان مرکزی و انجمن برگزار خواهد شد.

دبیراجرایی نمایندگی انجمن مدیریت راهبردی ایران در استان گلستان با اشاره به این که در راستای اجرای مفاد این تفاهم نامه، جلسات منظم ماهیانه برگزار خواهد شد گفت: دانشگاه آزاد، امکانات مورد نیاز انجمن را از طریق معاونت پژوهشی تأمین می کند و موظف شده است تا برای عضویت اساتید و دانشجویان، اطلاع رسانی مناسبی انجام دهد.

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید