منو
A+ A A-

دبیرخانه دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک آغاز به کار کرد

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 4853

 دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، به عنوان مهم ترین رویداد حوزه مدیریت، سوم و چهارم آذرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

سید محمد صحفی، دبیر دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک، ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر، اعضای کمیته های علمی و تخصصی کنفرانس تعیین شده اند و فراخوان ارسال چکیده مقالات براي بررسی داوران و پذيرش آن به زودي انجام خواهد گرفت .

وی افزود: بیش از 30 عنوان اصلی از جمله رویکردها و مدل های مدیریت استراتژیک، جهانی سازی و تجارت الکترونیک، چالش های مدیریت استراتژیک با توجه به جايگاه علمي جمهوري اسلامي ايران، ملاحظات اخلاقی مديريت در نظام اسلامي و مسئولیت های اجتماعی، رویکردهای ارزیابی ریسک، رابطه مدیریت بر مبنای هدف با مدیریت استراتژیک، استراتژی های شبکه ای و رويكرد مديريتي به تحولات اقتصادي بنگاه ها طي دهه آينده كشور، برای طرح در این کنفرانس در نظر گرفته شده است.

دكتر صحفی مهم ترین حوزه های مرتبط با دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک را وزارت خانه ها، سازمان ها، نهادها و شرکت های فعال و علاقمند به دانش مدیریت استراتژیک، مدیران ارشد و کلیدی نهادهای دولتی، کارآفرینان، پژوهشگران فعال در حوزه مدیریت استراتژیک و تمامی دانشكده هاي مديريتي، دانشجویان و علاقمندان به این موضوعات عنوان کرد.

به گفته دبیر این کنفرانس، ارائه سخنرانی های کلیدی، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، اعطای مدال زرين مدیریت استراتژیک به پنج تن از مديران ارشد كشور، انتخاب و معرفی چهره های علمي برجسته در حوزه مدیریت استراتژیک، انتخاب پژوهشگر و پایان نامه کارشناسی ارشد برتر سال و نیز معرفی کتاب برگزیده سال جمهوري اسلامي ايران در حوزه مدیریت استراتژیک از جمله برنامه های کنفرانس دهم است که برای نخستین بار در کمیته های مجزا و با بهره گیری از الگوهای ارزیابی علمي مورد تأیید انجمن مدیریت راهبردی ایران و وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري اجرا می شود.

مهندس انبیایی، مدیر اجرايي برگزاری دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، تعداد شرکت کنندگان درکنفرانس را بیش از یک هزار نفر پیش بینی کرد و گفت: احتمال حضور میهمانانی از هر پنج قاره در کنفرانس آذرماه وجود دارد. وی همچنین زمان فراخوان مقاله را از آغاز هفته آینده تا پایان شهریور ماه اعلام کرد.

کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک از سال 83 با حضور اساتید و پژوهشگران حوزه های مختلف مدیریت استراتژیک برگزار شده و امسال نیز انجمن مدیریت راهبردی ایران همچون گذشته، برنامه ریزی، هدایت و اجرای آن را برعهده خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید