منو
A+ A A-

انجمن مدیریت راهبردی ایران، استراتژی انجمن های علمی را تدوین می کند

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 4724

 انجمن مدیریت راهبردی ایران، طبق تفاهمنامه ای که بین این انجمن و کمیسیون انجمن های علمی کشور به امضا رسید، مسوولیت تدوین استراتژی انجمن های علمی کشور را در قالب یک سند راهبردی، بر عهده گرفت.

به گفته مرتضی براری، کلیات اجرای این طرح، مورد توافق انجمن مدیریت راهبردی و کمیسیون انجمن های علمی کشور قرار گرفته است و جزییات آن نیز به زودی به انجمن های علمی ابلاغ می شود.

دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران، ضمن اشاره به این مطلب که استراتژی های پیشنهادی باید بر اساس چشم انداز 10 ساله تدوین شود افزود: سرعت و دقت در تدوین این سند راهبردی، از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل نیز انجمن های علمی کشور، موظفند تا در اسرع وقت، همکاری های لازم را با انجمن مدیریت راهبردی انجام دهند.

وی همچنین گفت: انجمن های علمی کشور، با تغییرات پی در پی در ترکیب هیأت مدیره مواجه هستند و همین امر، ضرورت وجود یک سند راهبردی دقیق برای آنان را بیش از پیش مشخص می کند.

براری ضمن تاکید بر این نکته که این پروژه توسط انجمن مدیریت راهبردی انجام می گیرد و هزینه های آن را نیز کمیسیون انجمن های علمی تقبل خواهد کرد، گفت: در این زمینه، هیچ گونه هزینه ای متوجه انجمن های علمی نخواهد بود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید