منو
A+ A A-

نشست هم اندیشی مسئولین استانی انجمن مدیریت راهبردی ایران برگزار گردید

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 3626

 گزارش نشست هم اندیشی هیئت مدیره انجمن مدیریت راهبردی ایران با مسئولین نمایندگی های استانی

نشست هم اندیشی مسئولین نمایندگی های استانی انجمن مدیریت راهبردی ایران، روز شنبه مورخ 15 تیرماه 1392 در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.

این نشست راس ساعت 10 صبح با حضور اعضای نمایندگان استانی آغاز شد و تا ساعت 13:40 دقیقه ادامه داشت.

اعضای حاضر در این جلسه، خانم ها: محمود زاده، مجیدزاده، اصغری، بیاناتی و آقایان رضا ملا محمد، مهران محبی، محمدرضا کشاورز، سید علی حسینی نژاد، سعید قلعه اسدی، سید مهدی حمیم اسکویی، دکتر حسینعلی بهرام زاده، دکتر سید رضا سید رضایی، آقای کاظمی، رضا کاظمی اسفه، کیومرث احمدی، سعید صنایعی، سید حسین مهبد، سیف اله طالبی، مصطفی شهبازی، امین اردلان، محمدعلی محبت، عبدالرضا مصطفایی، عباس فیاض و مهدی ایرانمنش و همچنین اعضای محترم هیئت مدیره با حضور آقایان دکتر سید محمد اعرابی به عنوان رئیس هیأت مدیره انجمن علمی مدیریت راهبردی ایران، قاسم بهنامی راد بازرس اصلی انجمن، جهانی و کشاورز به عنوان بازرس علی البدل انجمن

 جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد.

  1. بازرس انجمن به اهمیت پرتال اشاره کرد و از نمایندگان خواست تا پرتال را به عنوان سایت شخصی خود بدانند و از این طرق بتوانند ارتباط رو در رو با نمایندگان ایجاد شود.
  2. آقای بهنامی در ادامه به ذکر فعالیت های انجمن پرداخت که توانسته با وجود مشکلاتی در ظرف مدت کوتاهی به عضوگیری در سراسر نقاط ایران بپردازد. در ادامه وی به کارت های عضویت نمایندگی ها اشاره کرد که این کارت ها در رنگ های مختلفی در آستانه چاپ قرار دارد.
  3. آقای حبیبیان معاونت مشاوره سازمان مدیریت صنعتی با تشکر از نمایندگان و هیئت مدیره انجمن به معرفی این سازمان پرداخت و آن را از سازمانهای موثر در امر مدیریت در ایران دانست. وی خواستار پیوند این سازمان با انجمن­های علمی از جمله انجمن مدیریت راهبردی ایران شد.
  4. در ادامه دبیر اجرایی کنفرانس خواستار بررسی مسائلی در خصوص کنفرانس و انجمن شد.
  5. دکتر اعرابی رئیس انجمن مدیریت راهبردی ایران به اهمیت فرآیند مدیریت پرداخت که به گفته وی فرآیند مدیریت هماهنگی، برنامه ریزی و اجرا می باشد که وظیفه اصلی در این انجمن هماهنگی است که در زمینه های مختلفی از جمله کنفرانس قابل اجراست.
  6. در ادامه برنامه، نمایندگی ها با معرفی خود به ذکر پیشنهادات، سوالات و راهکارهای خود پرداختند که آقایان دکتر اعرابی، بهنامی و مهندس انبیائی به سئوالات مطروحه پاسخ داده و نظرات مسئولین نمایندگی های استانی انجمن را اخذ نمودند.

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید