منو
A+ A A-

گزارش 3 ماهه فعالیت پرتال انجمن مدیریت راهبردی (از 5 می تا 5 آگوست)

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 3077

با توجه به گذشت نزدیک به 3 ماه از آغاز فعالیت پرتال جدید انجمن مدیریت راهبردی (استراتژیک) ایران ، گزارش فعالیت این دوره آزمایشی به استحضار اعضاء می رسد تا با توجه به آن برای بهره بردای از تمام ظرفیت های پرتال برنامه ریزی کنند.


امکانات و قابلیت های فعال برای اعضاء :
- ارسال مطلب : تمامی اشخاصی که به عضویت پرتال انجمن مدیریت راهبردی در می آیند می توانند مطالب خود را مستقیماً بر روی پرتال ارسال نمایند.مطالب ارسال شده در صورت نبود ایراد و تائید از سوی دفتر مرکزی انجمن بین 2 تا 48 ساعت بر بصورت عمومی روی پرتا منتشر می گردند.
برای عضویت در پرتال بازدیدکنندگان باید فرم ثبت نام را پر کرده و پس از ورود از منوی کاربری گزینه "ارسال مطلب" را انتخاب نمایند.

- تالارهای گفتگو : این قسمت بهترین مکان برای بحث ، مناظره و پرسش و پاسخ اعضاء است.از تمامی اعضاء خواهشمندیم :
1- دسته بندی ها و موضوعات خود را برای تالارهای گفتگو پیشنهاد دهند.
2- حتماً در تالارهای گفتگو فعال باشند و با سیستم آن کار کرده و آشنا شوند.

- تماس با مسئولین : بهترین راه برای تماس سریع و مستقیم با مسئولین انجمن فرم های تماس درج شده روی وب سایت می باشد.در حال حاضر 2 فرم تماس با دفتر مرکزی انجمن و تماس با پشتیبانی فنی پرتال فعال است.هر کدام از نمایندگان استانی نیز می توانند در صورت درخواست در صفحه اختصاصی خود فرم تماس مستقیم داشته باشند.
فرم هایی که توسط کاربران پر می شود در سیستم بانک اطلاعاتی پرتال انجمن ثبت می گردد و بصورت همزمان برای مسئولین و خود شخص از طریق رایانامه ارسال می شود.

- خبرنامه : خبرنامه امکانیست که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا با ثبت آدرس ایمیل خود اخبار و خبرنامه های انجمن را بصورت دوره ای دریافت نمایند.این سیستم انواع امکانات گروهبندی ، آمارگیری ، ارسال زمانی و ... را برای ما فراهم می آورد.


جزئیات تعداد بازدید کنندگان (منحصر بفرد) در 3 ماه :


* همانظور که مشخص از میزان بازدید از جولای 2013 رشدی بیش از 300% داشته و با همین روند برای آگوست 2013 بیش از 2000 بازدید کننده منحصر بفرد پیش بینی می گردد.همچنین پراکندگی جغرافیایی بازدیدکنندگان بشرح ذیل است :

 


رتبه در موتور جستجوی گوگل :

مدیریتمدیریت راهبردیمدیریت استراتژیکانجمن مدیریت راهبردی
صفحه سوم رتبه ششم صفحه اول رتبه ششم صفحه دوم رتبه سوم صفحه اول رتبه اول

* آمار جستجوی گوگل ممکن است برحسب موقعیت جغرافیایی کاربر متغییر باشد.


نمودار ترافیک روزانه :

* همانطور که مشخص است سایت بطور میانگین بیشترین ترافیک را بین ساعات 6 صبح تا 12 بعد از ظهر دارد که انتظار می رود با پایان ماه مبارک رمضان این ساعات به حدود 8 تا 16 منتقل شود.


درخواست های نمایندگی واصله از طریق پرتال : تا کنون 65 درخواست عضویت از اقصی نقاط ایران از طریق پرتال ثبت شده است ، اکثر اعضای جدید دانش آموختگان رشته ها و شاخه های مختلف مدیریتی یا حوزه های مرتبط در سایر رشته ها بوده اند.


درخواست های عضویت واصله از طریق پرتال : در ماه گذشته 6 درخواست نمایندگی از استان های اصفهان ، قزوین ، زنجان ، چهارمحال و بختیاری و همدان دریافت شده که در حال بررسی هستند.


برنامه های آتی (تا پایان تابستان 92) :
- تکمیل و تصحیح اطلاعات برای انتشار عمومی پرتال با همکاری اعضاء و نمایندگان استانی.
- راه اندازی بخش کتب و نشریات با امکان مطالعه و خرید آنلاین.
- راه اندازی بخش دوره ها و کارگاه ها و امکان ثبت نام آنلاین در دوره هایی که توسط دفتر مرکزی و نمایندگان استانی برگزار می گردند.
- راه اندازی سامانه آموزش مجازی و برگزاری دوره های مجازی.
- فعال سازی تالارهای گفتگو.
- معرفی عمومی پرتال انجمن از طریق ارسال خبرنامه به بیش از 5 میلیون ایمیل فعال و تبلیغات در سایر سایت ها پس از نهایی شدن پرتال و اعلام آمادگی تمامی نمایندگان.

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید