منو
A+ A A-

اعلام آمادگی "گروه مشاوران مدیریتی آما" از انگلستان ،برای همکاری با انجمن مدیریت راهبردی ایران

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 3042

 

مدیر گروه مشاوره مدیریتی آما از مشاوران صاحب نام انگلستان که با همکاری تنی چند از متخصصان ایرانی هدایت می شود طی نامه ای به دکتر سید محمد صحفی عضو هیات مدیره و معاون انجمن مدیریت راهبردی ایران برای انعقاد سند همکاری های دو جانبه بین گروه آما و انجمن اعلام آمادگی کرد . در این نامه آمده است :

با توجه به زمینه مساعد همکاری های فی مابین به ویژه ظرفیت های بالقوه موجود که مورداشاره و تائید آن انجمن بوده است ،این گروه پیشنهاد همکاری های مشترک گروه مشاوران راهبردی آما و آن انجمن علمی را ارایه می کند .
گروه آما ، آمادگی دارد تا انجمن را جهت اعتلای توانمندی های مدیریتی در کشور و همچنین پیشبرد اهداف علمی ، آموزش و پژوهشی یاری کند و برای همین منظور می توان زمینه های موجود برای همکاری را بررسی و محورهای انعقاد تفاهم نامه بین دو سازمان را تبیین کرد . انجمن گروه مشاوران راهبردی آما در بخش دیگری از این نامه به توانمندی های خود اشاره کرده و افزوده است : این گروه مشاوره متشکل از هسته ی مدیریتی متخصص و متعهد به آرمان های جمهوری اسلامی ایران بوده که مجموعه ای از مشاوران بین المللی در زمینه های بازرگانی، صنعتی و اقتصادی را در کشور انگلستان راهبری می نماید .رسالت سازمانی این مجموعه بر اساس ارائه مشاوره ها و آموزش ها و گزارش های راهبردی در سطوح سیاست گذاری های کلان اقتصادی، بازرگانی و صنعتی، طراحی بازار و مکانیسم های اقتصادی-بازرگانی برای صنایع و انجمن های صادراتی و در نهایت ارائه راهکارهای راهبردی به صاحبان کسب و کار می باشد.
لذا در جهت تحقق این اهداف متعالی و مقدس ، مجموعه ی مشاوران راهبردی آما دستان حضرتعالی را به گرمی می فشارد و آمادگی خود را جهت همکاری های آتی با انجمن مدیریت راهبردی ایران اعلام می دارد.

 

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید