منو
A+ A A-

تبادل فرهنگی " انجمن مدیریت راهبردی ایران " وجمهوري خلق چین

طبق مذاکرات و تفاهم های به عمل آمده میان" انجمن مدیریت راهبردی ایران" و رایزن علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین، توسعه علوم مدیریتی و مباحث استراتژیک، تبادل استاد و تجارب مديريت استرات‍ژيك میان دو کشور انجام خواهد گرفت.

سید محمد اعرابی، رییس انجمن مدیریت راهبردی ایران گفت: این انجمن آمادگی لازم برای تقويت همکاری های علمی و پژوهشی با مراکز علمی دولتی و خصوصی جمهوري خلق چین را دارد و بر همین اساس نیزمذاکراتی با رایزن علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران دراين كشور انجام شده است.

اعرابی افزود: اعزام اساتید و پژوهشگران ایرانی، از طریق تورهای علمی و پژوهشی و به منظور بازدید و آشنایی با نظام آموزش عالی کشور چین و نيز تبادل تجارب دو كشور در امر اجراي مديريت استراتژيك انجام می شود.

وی با اشاره به این که هدف اصلی تبادل اساتید، برقراری تعامل علمی و تجارب دو کشور در زمینه مدیریت استراتژیک است گفت: همکاری هاي علمی و پژوهشی، با مراکز مرتبط در دو کشور در قالب تفاهم نامه منعقده انجام خواهد گرفت.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید