منو
A+ A A-

فراخوان مقاله فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات مدیریت راهبردی

بدینوسیله به اطلاع کلیه پژوهشگران ومحققین عزیز می رساند،فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات مدیریت راهبردی به شماره ثبت1682/ 124وزارت فرهنگ وارشاداسلامی ومجوز شماره 2194/11/3  وزارت علوم ،تحقیقات وفناوری از کلیه علاقه مندان وپژوهشگران حوزه مدیریت دعوت می کند تامقالات خودراجهت چاپ به تحریریه فصلنامه ارسال نمایند.  

 براساس این فراخوان محققان و پژوهشگران می بایست مقالات خود را کاملاً منطبق با شیوه‌نامه ارائه شده تهیه و به صورت کامل همراه با چکیده و عنوان انگلیسی به نشانی اینترنتی   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.
همچنین در این فراخوان اعلام شده که تحریریه فصلنامه  از پذیرش مقالاتی که کاملاً براساس شیوه‌نامه تهیه نشده باشند یا کم و کاستی داشته باشند معذور خواهد بود.
راهنمای تهیه و شرایط ارسال نوشتارهای علمی در فصلنامه مطالعات مدیریت راهبردی:
1- مقاله به ترتیب، شامل چکیده (حداکثر 8-12 سطر و تا 300 کلمه)، کلید واژه‌ها (حداکثر تا 7 کلمه)، درآمد، بحث و بررسی و نتیجه‌گیری باشد. فصلنامه از پذیرش مقاله‌های بلند (بیش از بیست صفحه A4 ) معذور است. رسم الخط فصلنامه، براساس دستور خط مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی است (آخرین ویرایش). رعایت نیم فاصله در تایپ مقالات الزامی است.
2- مشخصات نویسنده یا نویسندگان (نام و نام‌ خانوادگی، مرتبه علمی، نام دانشگاه یا مؤسسه محل اشتغال، نشانی، تلفن و دورنگار) در صفحه جداگانه ذکر شود.
3- ارسال چکیده انگلیسی (حداکثر 8-12 سطر)، در صفحه‌ای جداگانه، شامل عنوان مقاله، نام نویسنده / نویسندگان، مؤسسه / مؤسسات متبوع و رتبه علمی آنان الزامی است.
4- منابع مورد استفاده در متن (جدول‌ها و نمودارها) در پایان مقاله و براساس ترتیب الفبایی نام خانوادگی، نام نویسنده (نویسندگان) به شرح زیر آورده شود:
کتاب: نام خانوادگی، نام. (تاریخ انتشار) نام کتاب (حروف مورب و سیاه، قلم شماره 11) نام و نام خانوادگی مترجم. جلد، نوبت چاپ، محل نشر، ناشر.
مقاله منتشر شده در نشریه: نام خانوادگی، نام (سال انتشار) عنوان مقاله نام نشریه (حروف مورب و سیاه، قلم شماره 11) دوره (شماره نشریه). شماره صفحات.
مقاله ترجمه شده در نشریه: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار). عنوان مقاله نام و نام خانوادگی مترجم. نام نشریه (حروف مورب و سیاه، قلم شماره 11) دروه (شماره نشریه). شماره صفحات.
پایگاه‌های اینترنتی: نام خانوادگی، نام. (سال انتشار مقاله). عنوان مقاله. نام نشریه الکترونیکی (با حروف مورب و سیاه، قلم شماره 11) دوره. تاریخ مراجعه به سایت.
5- در مورد مقالاتی که از پایان‌نامه استخراج شده‌اند ذکر نام استاد راهنما به عنوان نویسنده دوم و نویسنده مسئول مقاله ذکر شود و در مورد مقالاتی که به صورت مشترک توسط بیش از یک پژوهشگر تألیف شده است ذکر نام نویسنده مسئول الزامی است.
6- ارجاعات در متن مقاله، بین پرانتز (نام خانوادگی، سال: شماره صفحه/ صفحات) نوشته شود. در مورد منابع غیر فارسی، همانند منابع فارسی عمل شود و معادل لاتین کلمات در پایان مقاله بیاید. نقل قول‌های مستقیم بیش از چهل واژه به صورت جدا از متن با تو رفتگی (نیم سانتی‌متر) از طرف راست (با قلم شماره 12) درج شود.
7- نام کتاب‌ها در داخل متن به صورت سیاه و مورب (قلم شماره 11) و نام مقالات، در داخل گیومه قرار گیرد.
8- پذیرش مقاله مشروط به تأیید شورای نویسندگان است. تأکید می‌شود که مقاله نباید در هیچ یک از مجله‌های داخل یا خارج از کشور و یا در مجموعه مقاله‌های همایش‌ها چاپ شده باشد. نویسنده / نویسندگان موظف‌اند در صورتی که مقاله آنان در جای دیگری چاپ و یا نامه پذیرش چاپ آن صادر شده است، موضوع را به اطلاع دفتر فصلنامه برسانند.
9- فصلنامه در ویراستاری ادبی مقاله، بدون تغییر محتوای آن آزاد است. ضمناً از پذیرش مقالاتی که راهنمای ویرایش فصلنامه در آن‌ها رعایت نشده است، معذوریم.


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید