منو
A+ A A-

مرکز انتقال تکنولوژی دانشگاه ورشو لهستان، حامی علمی کنفرانس شد

به گزارش دبیرخانه یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، مرکز انتقال تکنولوژی دانشگاه ورشو لهستان، به جمع حامیان علمی کنفرانس پیوست.
مرکز انتقال فناوری  دانشگاه ورشو (UOTT UW) لهستان در سال 1998 و بموجب مصوبه سنای دانشگاه ورشو تاسیس، تا ضمن تسهیل فرایند انتقال و توسعه نوآوری ها و تکنولوژی های ایجاد شده در این دانشگاه و سایر انیستیتوها و شرکت های تحقیقاتی لهستان (114 مرکز)، در زمینه شناسایی نیازهای صنایع تولیدی و خدماتی در سطح ملی و بین المللی و رفع آنها از طریق ارائه راه حل های فناورانه دارای مالکیت فکری (IP) حفاظت شده، تاسیس شرکت های اسپین-آف، خدمات تخصصی و آزمایشگاهی، و انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی مشترک نیز نقش آفرینی نماید.
امروزه، مرکز انتقال فناوری دانشگاه ورشو (UOTT UW) با دارا بودن تجربه 20 ساله، نامی معتبر در بین مراکز انتقال فناوری اروپا و آمریکا به شمار رفته و دارای شبکه گسترده ای از همکاری های علمی و تکنولوژیکی در زمینه های تجهیزات پزشکی، داروسازی، فن آوری و خدمات اینترنت، توسعه و تولید ابزار کنترل و اندازه گیری، محصولات شیمیایی و پتروشیمی، بیولوژی، صنایع غذایی، اتوماسیون صنعتی و ... با کشورها، شرکت ها و دیگر مراکز انتقال فناوری فعال در اروپا و آمریکا می باشد.
از جمله موفقیت های مهم این مرکز می توان به تجاری سازی نتایج تحقیقات mRNA لابراتوار های تحقیقاتی دانشگاه ورشو و دانشگاه ایالتی لویزیانا آمریکا به ارزش 310 میلیون دلار و واگذاری لایسنس آن به کمپانی BioNTech اشاره نمود.

نوشتن دیدگاه


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید